Co kupić jej na walentynki?

Co kupić jej na walentynki?

Wielu facetów postrzega walentynki jako typowo komercyjne święto stworzone przez media, które wzbudza u kobiet zamiłowanie do walentynkowych kartek, serduszek, czy też walentynkowych randek. Chcąc uniknąć niepotrzebnych komplikacji, rozsądnym rozwiązaniem jest podporządkowanie się Świętu Zakochanych. Jaki prezent Walentynkowy będzie dla niej najlepszy? Szlafrok damski czy romantyczna kolacja?

Biżuteria dobrym rozwiązaniem?

Bransoletki, pierścionki i zawieszki w kształcie serduszka zaliczane są do klasyków, jednak nie są one zbyt oryginalne. Dla osób, które chcą nie tylko obdarować, ale i zaskoczyć swoją ukochaną, doskonałym wyborem jest zakup specjalnego walentynkowego czasomierza wyprodukowanego przez jedną ze szwajcarskich firm produkujących zegarki. Są one wykonane z białego złota, z paskiem ze skóry aligatora oraz posiadają gustowne serduszka. To właśnie ta limitowana edycja czasomierzy dostępna na całym świecie w czternastu takich modelach może okazać się najlepszym prezentem na Święto zakochanych.

 

 

Co jeszcze się sprawdzi?

Oprócz biżuterii bardzo dużym powodzeniem cieszą się takie prezenty jak:

  1. Kwiaty – bukiet kwiatów jest najbardziej popularnym symbolem uczuć i wywołuje uśmiech na twarzy każdej kobiety. Za ich pośrednictwem można wiele wyrazić, ponieważ kolor i gatunek posiada swoje znaczenie. Margerytka jest wyrazem piękna, róża czerwona to znak gorącej miłości, a storczyk oznacza zmysłowość i pożądanie. Doskonałym rozwiązaniem jest dodanie do bukietu walentynkowej kartki z wyznaniem miłości.
  2. Śniadanie do łóżka – nie jest konieczne przygotowanie wykwintnych dań – liczy się gest. Wystarczy tosty wykroić w kształt serca z ulubionymi produktami, do tego jakaś kawa, sok i kwiatek przyniesione prosto do łóżka. Mały gest a sprawi wiele radości ukochanej.
  3. Bielizna – większość mężczyzn uważa, iż najlepszym prezentem na Walentynki jest zmysłowa bielizna. Jest to prezent, który ucieszy obie strony. Seksowne komplety do zabaw łóżkowych, szlafrok damski, zwiewne haleczki lub coś tradycyjnego.
  4. Domowe SPA – nie jest tajemnicą, iż kobiety lubią być rozpieszczane. Świetnym rozwiązaniem jest przygotowanie wybrance gorącej kąpieli z bąbelkami i z aromatyczną solą, z zapalonymi świeczkami wokół wanny, włączoną relaksującą muzyką oraz z kieliszkiem szampana. Po kąpieli można również zaproponować ukochanej masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych.